הלוואות לבעלי חשבון מוגבל

ממש קשה לנו, בהתחשב בכך שהגבילו לכם את חשבון הבנק. ונציין, כי הגבלה זאת היא תרחיש שנגרם כתוצאה מכך שאתם לא עמדתם בהתחייבויות הכלכליות שלכם, וניהלתם מערך של נתינת צ'קים באופן שגובל בחוסר אחריות. אבל עם יד על הלב, איננו מאחלים מצב כזה אפילו לא לשונאים שלנו. חשבון הבנק שלכם ייכנס למעמד של הגבלה בתום החזר של עשרה צ'קים במשך שנה קלנדרית, מחמת אי אפשרות של עמידה בהתחייבות הכספית שלכם. מדובר אודות הגבלה רק לשנה, אבל תיכנסו בהחלט "לרשימה השחורה", ותהיו במעקב מתמיד. על אף המצב הקשה, אין הדבר שולל קבלת הלוואות לבעלי חשבון מוגבל בלי התנהלות תקינה של חשבון בנק, והדבר סביר יותר דרך גופים חוץ בנקאיים. הלוואה חוץ בנקאית לבעלי חשבון מוגבל עשויה להיות בדמות של חברות פרטיות קטנות, של חברות ביטוח, כמו גם של בתי השקעות. יעניקו לכם אשראי בתנאים שונים לגמרי ממה שהיה נותן לכם הבנק שלכם, באופן כזה שהצ'אנס לקבל הלוואה למי שחשבונו הוגבל הוא סביר למדי.

 

איזה מסלולים של הלוואה בעלי חשבון מוגבל יש?

ואין כמו שאלת פתיחה כדוגמת זאת – "איזה מסלולים של הלוואה בעלי חשבון מוגבל יש?", ולא נמתח אתכם יותר מדי. נדגיש את דברינו, בכך שעם תום תקופת ההגבלה בחשבון הבנק שלכם, עדיין יסמנו אתכם בתור לקוחות בעייתיים, בקרב כל הגופים הפיננסיים, ובשל כך סביר להניח שלא יהיה לכם קל לקבל הלוואות בהמשך הדרך. זאת ועוד, במידה ולא למדתם את הלקח הראוי, וההתנהלות הפיננסית שלכם ממשיכה להיות סוררת, הנכם יכולים להיות מקוטלגים בתור לקוחות בהגבלה חמורה, בעוד הסנקציות אשר יוטלו עליכם יהיו על כל חשבונות הבנק שהנכם מנהלים. וחזרה לענייננו, חרף כל הנאמר להלן, במציאות העכשווית נפתח לכם צוהר, למרות התנהלותכם עם אשראי בעייתי, לקבל הלוואה מיידית לבעלי חשבון מוגבל. מציאות זאת מתאפשרת בפרט עם כל מיני גופים חוץ בנקאיים. מדובר אודות חברות פרטיות, שלא נמצאות תחת פיקוד צמוד של הרגולטורים, הנוקשות עמם רופפת בהיבט של נתוני לווים פוטנציאליים, מה שבהכרח מביא לכדי מסוגלותם לאפשר לכם מנעד רב של מסלולי אשראי זמינים, מידית ולאלתר. אל תקפצו עדיין משמחה, תצטרכו לספוג תמחור גבוה יותר של הריביות. אך מאידך, לעתים, הצ'אנס לקבל את סכום הכסף המבוקש בתור אשראי הוא יותר רב, אף במידה והבנק לא הסכים לאשר לכם הלוואה. באופן עקרוני, על מנת למנוע מצבים של תשלום עמלות מוגזם, כדאי שתבצעו סקר שוק מקדים ועמוק, והיוועצו עם בעלי מקצוע שמומחים בהיבט הזה.

מה השיקולים שתומכים בהיתכנות של קבלת הלוואות חוץ בנקאיות לבעלי חשבון מוגבל?

וזאת היא שאלת המילניום – "מה השיקולים שתומכים בהיתכנות של קבלת הלוואות חוץ בנקאיות לבעלי חשבון מוגבל"?, ועליה נמהר לענות. שימו לב לכל מלה ומלה. כאשר בוחנים את הפרופיל הכללי של תושבי מדינת ישראל, אי אפשר להתעלם מן העובדה, כי מדובר אודות תושבים עם מוסר גבוה של החזר תשלומים, שאפשר בשקט להצמיד להם את המלה "אחראיים". הישראלי המצוי נוטל הלוואה, ולא משנה מה סדר הגודל שלה, ומקפיד לעמוד בהתחייבות שלו. נתוני הסטטיסטיקה מעידים על לקוחות נהדרים, ניתן לצפות בשיעורי חדלות הפירעון של הלקוח הישראלי, ולהתרשם מעוד מהמילה שלהם, ששווה ברזל. מי מבינכם, שנושאים באות הקלון של לקוחות מוגבלים בבנק, לא יצליחו לקבל אשראי דרך הצינורות המקובלים, או בכלל לקבל כל מסגרת אשראי, שזה פשוט מצב נואש. ההיערכות החדשה כיום, אף במידה והבי די איי שלכם שלילי, אפשר להבחין אף במידע חיובי עליכם, בתור מחזירי הלוואות ואשראי מסורים, מה שבהכרח יגרום למערכת החוץ בנקאית לחשוב באופן סביר עליכם. מתוך הנחה שחזרו לכם צ'קים בזמני מצוקה, אך באותה תקופה קשה, הצלחתם לעמוד בהתחייבויות הכספיות שלכם, וזאת נקודה ראויה לציון, שאי אפשר להתעלם ממנה. אף כאשר חזרו לכם צ'קים, לא זנחתם את ההתחייבויות הכספיות שלכם, ואי אפשר להעלים עין מתכונה כה טובה אצלכם. לא חייבים לבחור בשיטה של או הכול או כלום, אפשר לבחור בדרך של האמצע, וזה מה שמאפשרת המערכת הלוואות החוץ בנקאיות. היא יכולה ורוצה לתת לכם אשראי, ולא משנה מה הסטטוס בבנק שלכם. אומנם מדובר בריביות יותר גבוהות, אבל לפחות תשיגו את האמצעים שכה חשובים לכם.

מה כולל הרעיון של הלוואות לבעלי חשבון בנק מוגבל, מי שבעל דירוג אשראי נמוך?

ולא נגיע לתום מאמר זה מבלי להתייחס לשאלה – "מה כולל הרעיון של הלוואות לבעלי חשבון בנק מוגבל, מי שבעל דירוג אשראי נמוך"?, ותשובתנו המקיפה היא בדברים הבאים. אין זה קל, כלל וכלל, להתנהל כלכלית בימינו אנו, בעלי חשבון בנק נתקלים בהמון תרחישים בעייתיים, ובהמון אתגרים. יש מצבים שמעיבים על ההתנהלות הכלכלית, כמו לדוגמה – פיטורין נוכח ההתפשטות של נגיף הקורונה, או לחלופין פגיעה במסגרת מחלה קשה או במסגרת תאונת דרכים. בשל התנהלות שאיננה מושכלת, בלשון המעטה, המון תושבים מרחבי מדינת ישראל, כאשר הם מבקשים הלוואות לבעלי חשבון מוגבל, נתקלים בחומה, בשל החשש של הבנקים השונים כי אותם לקוחות לא יצליחו להחזיר את ההלוואה, ויגרמו להם לנזק פיננסי. באופן הזה, המון מתושבי הארץ נמצאים בתרחיש בעייתי, אבלים ועם פנים נפולות. מה אפשר באמת לעשות במצב כה קשה? ובכן, נראה כי בזמן האחרון, התעוררה לאין שיעור המגמה של לקיחת הלוואות שלא דרך הבנק הישיר, כי אם לקיחה של הלוואות דרך חברות מימון וגורמים חוץ בנקאיים, אשר משתדלים לתעל את הדרישות שלכם שסורבו על ידי הבנק שלכם, לקבל הלוואה לאלתר. באמצעות פיתוח של אסטרטגיה כלכלית, ואספקה של טיפים מעשיים, מתאפשר לכם לרוות נחת רוח, מתוך צליחת מעמד נטילת הלוואה שכה נחוצה לכם, בדרכים עקיפות, שאולי בימים כתיקונם בכלל לא הייתם חושבים עליהן.

מאמרים נוספים

תפריט נגישות

Call Now Button