אודותינו

טיפול בחשבונות מוגבלים

למשרדנו הצלחות רבות ומוכחות בתחום החשבונות המוגבלים ובאמתחתנו עשרות ומאות מקרים בהם הצלחנו לבטל הגבלות של חשבונות הבנק של לקוחותינו.

במשך השנים צבר משרדנו ידע וניסיון רב בתחום ומשרדנו מייצג לקוחות מכל קצוות הארץ. וחשוב לנו להדגיש בפני כל מי שחשבונות הוגבל (או על הסף של הגבלה) – ניתן להסיר את ההגבלה על חשבון הבנק במקרים רבים ואנו מפצירים בכם שלא להסתמך על דברי נציגי הבנק לפיהם "אין סיכוי". תמיד קיים סיכוי לבטל את ההגבלה על חשבון הבנק ובתי המשפט הכירו במקרים רבים ושונים בהם בוטלה ההגבלה, אולם על הטיפול להתבצע במהירות (מטעם זה, איננו מטפלים בתיקים בהם חלפו 3 חודשיםומעלה מהיום שהחלה ההגבלה על חשבון הבנק) ועל ידי עורך דין המתמחה בתחום ובעל הצלחות מוכחות בפועל (אנו מציעים לכם כי בשיחה/פגיעה עם עו"ד תבקשו לראות פסקי דין של המשרד ובהם הצליחו הם להסיר את ההגבלה ואל תסתפקו בסיפורי  הצלחה לא מבוססים).

אנו מזמינים אתכם לפנות למשרדנו לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות!

אל תבזבזו את זמנם לנסות ולשכנע את נציגי הבנק בטעותם או כי "יבואו לקראתכם". פניות שכאלו לעולם אינן מצליחות ויש בהם לבזבז זמן חשוב שיש לנצל לצורך פניה לבית המשפט.

משרדנו יעשה כל שביכולתו ובידע הרב שנצבר לאורך שנים של ייצוג לקוחות מוגבלים להסיר את ההגבלה ולבטלה, היות ורישום זה בעל השכלות רבות שעלולות להביא לפגיעה כלכלית קשה בכל לקוח – כך לדוג' חייב מוגבל אינו רשאי לעשות שימוש בשיקים, הבנקים יסרבו להעניק ללקוח זה כרטיס אשראי, אשראי (הלוואות ו/או משכנתא) ועוד.

אם בכך לא די, הרי שרישום זה נשמר במאגרי המידע לתקופה של 3 שנים לאחר סיום ההגבלה (היינו, הלקוח מתויג כמוגבל לתקופה של 4 שנים!!!).

משרדנו מעניק שירות משפטי המאופיין ביחס אישי, יצירתיות, מסירות ומקצועיות, כאשר מושם דגש מיוחד על נסיבות כל מקרה ומקרה והתאמת הטיפול המשפטי. אנו מאמינים כי הצלחתנו המשותפת תלויה בראש ובראשונה בכמות השעות היומית בה מתבצעת עבודה בכל תיק ותיק, תוך הקפדה על אסטרטגיית ניהול תיק בצורה היעילה ביותר בכדי להשיג את התוצאה הרצויה.

משרדנו יגיש עבורך ערעור לבית המשפט השלום יחד עם בקשה לצו מניעה (שלעיתים אף ניתן תוך 24 שעות) המעכב את ההגבלה וזאת על מנת לאפשר ללקוח להמשיך ולפעול בחשבון הבנק, לרבות משיכת שיקים וזאת עד לדיון העיקרי בפני בית המשפט.

למשרדנו הצלחות רבות ומוכחות בתיקים מסוג זה ולאור הידע והניסיון אותם צברנו לאורך השנים, יודעים אנו להתאים את האסטרטגיה המשפטית בהתאם לנסיבות המקרה, ובכך להגדיל משמעותית את הסיכויים לניצחון = הסרת ההגבלה וביטול ההכרזה "לקוח מוגבל".

חשבונך הוגבל שלא בצדק?
מעוניין להסיר את ההגבלה מדו"ח "BDI"?
פנה אלינו בהקדם האפשרי ונשמח לסייע, לחץ כאן להשארת פרטים או חייג

תפריט נגישות

Call Now Button